C. Ronaldo debiutas Saudo Arabijoje: du įvarčiai, bet pralaimėjimas L. Messi ir PSG

Ketvirtadienį vykusiose draugiškose rungtynėse Saudo Arabijos publikai prisistatė skambiausias žiemos pirkinys Cristiano Ronaldo kartu su kitomis Saudo Arabijos futbolo lygos žvaigždėmis 4:5 (2:2) nusileido Prancūzijos čempionei Paryžiaus „Saint-Germain“ (PSG).

C.Ronaldo ir L.Messi.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 19, 2023, 9:23 PM

Pralaimėjimu pasibaigusioje dvikovoje C.Ronaldo pasižymėjo dviem įvarčiais.

Vis dėlto rungtynių įvarčių sąskaitą 3-ąją min. atidarė ne jis, o svečius į priekį išvedęs Lionelis Messi. C.Ronaldo rezultatą išlyginti pavyko 34-ąją min., tąsyk portugalas realizavo 11-os metrų baudinį.

Dar vieną taiklų smūgį „Al-Nassr“ žvaigždė pridėjo 5-ąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę – tąsyk C.Ronaldo dar kartą išlygino skaičius švieslentėje, kiek anksčiau PSG į priekį išvedęs buvo Marquinhosas.

Antrajame kėlinyje PSG vertėsi mažumoje, nes prieš pertrauką raudona kortele buvo nubaustas gynėjas Juanas Bernatas.

53-ąją min. PSG į priekį dar kartą išvedė Sergio Ramosas, 56-ąją min. rezultatą išlygino Hyeonas Soo Jangas, dar kartą PSG į priekį išvedė 11-os metrų baudinį realizavęs K.Mbappe, o 78-ą minutę PSG pranašumą padvigubino Hugo Ekitike.

Sušvelninamąjį įvartį 94-ąją min. įmušė Talisca.

C.Ronaldo aikštėje išbuvo iki 61 min., tuo pat metu PSG gretose buvo pakeistas ir L.Messi.