„Manchester City“ pasiekė užtikrintą pergalę, E. Haalandas pasižymėjo „hat-tricku“

Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester City“ futbolininkai namuose 3:0 (1:0) sutriuškino „Wolverhampton“ ekipą.

E. Haalandas<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-01-22 18:24, atnaujinta 2023-01-22 18:28

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito 40-ąją minutę, kuomet po Kevino De Bruyne’o perdavimo iš dešinio aikštės krašto Erlingas Haalandas baudos aikštelėje šoko aukščiau varžovų ir tiksliu smūgiu su galva kamuolį pasiuntė į vartus.

50-ąją minutę „miestiečiai“ pelnė antrąjį įvartį. „Wolves“ kapitonas Rubenas Nevesas baudos aikštelėje prasižengė prieš Ilkay’ų Gundoganą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus, kuri realizavo E.Haalandas.

Jau po 4 minučių svečiai grubiai suklydo šalia savo vartų ir E.Haalandas nieko netrukdomas pelnė trečiąjį savo įvartį.

Šiame „Premier“ lygos sezone E.Haalandas per 19 rungtynių pelnė 25 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Manchester City“ po 20 rungtynių savo sąskaitoje turi 45 taškus ir užima 2-ąją vietą.

„Wolverhampton“ su 17 taškų rikiuojasi 17-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse „Leeds United“ ir „Brentford“ išsiskyrė taikiai, be įvarčių.

„Nauja diena“: kodėl darbo imigrantai svarbūs Lietuvos ekonomikai?