7 įvarčiais pažymėtose rungtynėse „Borussia“ šventė pergalę

Sekmadienį Vokietijos futbolo čempionate Dortmundo „Borussia“ futbolininkai 4:3 (2:2) palaužė „Augsburg“ futbolininkus.

7 įvarčiais pažymėtose rungtynėse „Borussia“ šventė pergalę<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 22, 2023, 7:02 PM

Dortmundo klubui teko net 4 kartus išsiveržti į priekį, kad švęstu pergalę.

Pirmąjį įvartį šeimininkams 29-ąją minutę pelnė Jude’as Bellinghamas, o „Augsburg“ rezultatą išlygino 40-ąją minutę po Arne’o Maiero smūgio.

42-ąją minutę Nico Schlotterbeckas pelnė 2-ąjį „Borussia“ įvartį, tačiau pirmąją teisėjo minutę kamuolį į šeimininkų vartus siuntė Ermedinas Demirovičius.

Antrajame kėlinyje visi įvarčiai krito kelių minučių tarpe.

75-ąją minutę Jamie Bynoe-Gittensas vėl išvedė Dortmundo komandą į priekį, bet jau po dviejų minučių Davidas Colina lygino rezultatą.

Pergalingas įvartis krito dar po minutės, kuomet kamuolį į vartus siuntė amerikietis Giovanni Reyna.

Dortmundo klubas po 16 turų savo sąskaitoje turi 28 taškus ir užima 6-ąją vietą. „Augsburg“ su 15 taškų rikiuojasi 15-oje pozicijoje.