Iš nuošalių įvarčius mušęs K. Mbappe neišgelbėjo PSG nuo pralaimėjimo „AC Milan“ įveikė „Tottenham“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje prasidėjo aštuntfinalių kovos, o pirmąsias pergales iškovojo Miuncheno „Bayern“ ir „AC Milan“ ekipos.

PSG – „Bayern“<br> AFP/Scanpix nuotr.
 „AC Milan“ – „Tottenham“<br> Reuter/Scanpix nuotr.
 PSG – „Bayern“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Feb 14, 2023, 9:32 PM, atnaujinta Feb 14, 2023, 11:58 PM

Paryžiuje „Saint-Germain“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 0:1 (0:0) neprilygo Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje kiek geriau rungtyniavo svečiai iš Miuncheno, tačiau Juliano Nagelsmanno auklėtiniai kelias savo susikurtas progas iššvaistė.

Galiausiai 53-ąją minutę po Alphonso Davieso perdavimo iš kairiojo aikštės krašto Kingsley Comanas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į PSG vartų tinklą.

73-ąją minutę Kylianas Mbappe sugebėjo pelnyti įvartį, tačiau prancūzas tai padarė būdamas nuošalėje.

82-ąją minutę tas pats K.Mbappe greitos atakos metu vėl sugebėjo pasiųsti kamuolį įvartį, tačiau ir šįkart buvo užfiksuotas nuošalės pažeidimas.

Antrąją teisėjo pridėtą minutę Benjaminas Pavardas užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės, tačiau mažumoje likęs „Bayern“ per likusį laiką įvarčio nebepraleido.

Paryžiaus klubas grupių etape surinko 14 taškų iš 18 galimų, tačiau vis tiek užėmė antrąją vietą H grupėje.

Tuo tarpu „Bayern“ ekipa C grupėje laimėjo visas šešias rungtynes ir užtikrintai laimėjo savo grupę.

„AC Milan“ futbolininkai pradžiugino „San Siro“ stadione susirinkusius žiūrovus 1:0 (1:0) įveikdami Londono „Tottenham“ komandą.

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau 7-ąją minutę. Theo Hernandezas laimėjo oro dvikovą baudos aikštelėje ir atliko smūgį į vartus, kurį vartininkui pavyko atremti krūtine. Tačiau kamuolys nusileido tiesiai prieš Brahimą Diazą ir ispanas sugebėjo pelnyti įvartį.

Per likusį laiką rungtynių pavojingas progas kūrė ir Milano ekipos futbolininkai, tačiau daugiau įvarčių žiūrovai nebeišvydo.

„AC Milan“ ekipa E grupėje finišavo su 10 taškų savo sąskaitoje, kas jiems leido užimti antrąją vietą.

„Tottenham“ D grupėje surinko 11 taškų ir į aštuntfinalį žengė iš pirmosios pozicijos.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 8 dieną.