„Borussia“ futbolininkai nuostabiu įvarčiu parklupdė „Chelsea“ „Benfica“ įveikė „Brugge“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvi aštuntfinalio dvikovos, o pergalėmis džiaugėsi Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Benfica“.

„Borussia“ – „Chelsea“<br> Imago/Scanpix nuotr.
 „Borussia“ – „Chelsea“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 „Brugge“ – „Benfica“<br> AP/Scanpix nuotr.
 „Brugge“ – „Benfica“<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 15, 2023, 9:27 PM, atnaujinta Feb 16, 2023, 12:00 AM

„Borussia“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 (0:0) palaužė Londono „Chelsea“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko atlikti smūgio į vartų plotą, tačiau pavojingiausią progą sukūrė „Chelsea“ futbolininkai.

38-ąją minutę Joao Felixas baudos aikštelėje pergudravęs kelis varžovus atliko smūgį į vartus, tačiau kamuolys drebino vartų konstrukciją.

Dortmundo ekipa į priekį išsiveržė 63-ąją minutę. „Borussia“ sėkmingai apsigynė nuo „Chelsea“ kampinio, o į greitą ataką pasileido Karimas Adeyimi. Savo aikštės pusėje spurtavęs 21-erių vokietis aplenkė visus varžovus ir pergudravęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Per rungtynes net 6 Dortmundo žaidėjai buvo nubausti geltonomis kortelėmis. Tokios pačios nuobaudos sulaukė ir 4 „Chelsea“ žaidėjai.

Dortmundo klubas G grupėje surinko 9 taškus ir į atkrintamąsias pateko užėmę antrąją vietą.

„Chelsea“ ekipa E grupėje finišavo su 13 taškų ir laimėjo savo grupę.

Kitose rungtynėse Lisabonos „Benfica“ išvykoje 2:0 (0:0) įveikė „Brugge“ komandą.

Pirmajame kėlinyje situaciją kontroliavo „Benfica“ futbolininkai, tačiau nepaisant šturmo prie varžovų vartų, svečiai įvarčio nepelnė.

Jį 45-ąją minutę pelnė „Brugge“ saugas Denis Odoi, tačiau Ganos futbolininkas ilgai įvarčiu nesidžiaugė, kadangi teisėjas užfiksavo nuošalę.

51-ąją minutę Jackas Hendry baudos aikštelėje pažeidė taisykles ir teisėjas paskyrė baudinį į šeimininkų vartus, kurį realizavo Joao Mario.

88-ąją minutę „Brugge“ gynėjai netoli savo vartų užmigo su kamuoliu ir šį perėmęs Davidas Neresas pelnė lengvą įvartį.

„Brugge“ futbolininkai su 11 taškų savo sąskaitoje B grupėje užėmę antrąją vietą.

„Benfica“ H grupėje surinko 14 taškų ir aplenkusi PSG ir Turino „Juventus“ užėmė pirmąją vietą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 7 dieną.