„Premier“ lygoje „Arsenal“ futbolininkai iškovojo sudėtingą pergalę

Anglijos „Premier“ lygos lyderiai – Londono „Arsenal“ futbolininkai šeštadienį iškovojo itin sunkią pergalę. Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje 4:2 (1:2) įveikė Birmingamo „Aston Villa“.

„Premier“ lygoje „Arsenal“ futbolininkai iškovojo sudėtingą pergalę<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 18, 2023, 4:37 PM

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 5-ąją minutę, kuomet po Matty Casho perdavimo kamuolį į „Arsenal“ vartų tinklą pasiuntė Ollie Watkinsas.

16-ąją minutę Bukayo Saka rezultatą išlygino, tačiau 31-ąją minutę Coutinho grąžino minimalų pranašumą „Aston Villa“ komandai.

61-ąją minutę Oleksandras Zinčenka išlygino rungtynių rezultatą, o pergalingas „Arsenal“ įvartis krito 3-ąją teisėjo pridėtą minutę.

Jorginho paleido itin stiprų smūgį, tačiau šis atsitrenkė į vartų konstrukciją. Svečių laimei, kamuolys trenkėsi ir į gulinčio vartininko Emiliano Martinezo nugarą ir nulėkė į vartus.

Galiausiai 8-ąją teisėjo pridėtą minutę Gabrielis Martinelli tiksliu smūgiu užtikrino Londono komandos pergalę.

Po 23 rungtynių turėdami 54 taškus „Arsenal“ futbolininkai pirmauja „Premier“ lygoje. „Aston Villa“ su 28 taškais rikiuojasi 11-oje vietoje.