Vokietijos futbolo lygoje – netikėtas „Bayern“ kluptelėjimas

Vokietijos futbolo čempionate Miuncheno „Bayern“ futbolininkai išvykoje 2:3 (1:1) nusileido Menchengladbacho „Borussia“ ekipai.

Vokietijos futbolo lygoje – netikėtas „Bayern“ kluptelėjimas<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 18, 2023, 11:05 PM

Bavarų problemos prasidėjo jau 8-ąją minutę, kuomet už grubią pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo Dayotas Upamecano.

Po 5 minučių krito ir pirmasis įvartis į svečių vartus, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Larsas Stindlas. Visgi po Erico Maximo Choupo-Motingo įvarčio 35-ąją minutę „Bayern“ rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje pirmus du įvarčius pelnė „Borussia“. Tiksliais smūgiais pasižymėjo Jonas Hofmannas ir Marcusas Thuramas. Skirtumą per teisėjo pridėtą laiką sušvelnino Mathysas Telas.

„Bayern“ su 43 taškais po 21 rungtynių užima pirmąją vietą lygoje. Menchengladbacho ekipa turėdama 29 taškus rikiuojasi 8-oje pozicijoje.