„Barcelona“ Ispanijoje pasiekė naują rekordą – praleido per 22 turus vos 7 įvarčius

Sekmadienio vakarą „Barcelona“ vietiniame fronte pasiekė dar pergalę.Katalonai namuose rezultatu 2:0 (2:0) palaužė „Cadiz“ ekipos futbolininkus.

Robertas Lewandowskis.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 20, 2023, 9:06 AM

„Barcelona“ pasiekė naują Ispanijos čempinato rekordą – per 22 turus į jos vartus krito vos 7 įvarčiai.

Tris kartus pasižymėjo Madrido „Real“, po kartą – „Osasuna“, „Real Sociedad“, Real betis“ ir Madrido „Espanyol“.

Iki tol tiek „Barcelona“, tiek ir „Real“ bei „Deportivo“ klubai po 22 turš buvo praleidę po 9 įvarčius.

Abu sekmadienio rungtynių įvarčiai krito pirmojo kėlinio pabaigoje. 43 minutę pasižymėjo Sergio Roberto, o jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį pridėjo Robertas Lewandowskis.

„Barca“ ir toliau išlieka čempionato lydere, artimiausią persekiotoją Madrido „Real“ lenkdama aštuoniais taškais. Tuo tarpu „Cadiz“ tenkinasi septyniolikta vieta.