„Bayern“ iškovojo itin svarbią pergalę, nustūmusi „Union“ žemiau

Sekmadienį vykusiame Vokietijos futbolo čempionato mače keliai suvedė dvi pirmaujančias ekipas – Miuncheno „Bayern“ ir Berlyno „Union“. Klubai turėjo po 43 taškus ir pergalė buvo būtina abiems – komandos siekė pasivyti pirmaujančią Dortmundo „Borussia“. Pergalę namie be didesnių problemų iškovojo bavarai 3:0 (3:0).

„Bayern“ iškovojo pergalę čempionate.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 26, 2023, 10:51 PM, atnaujinta Feb 26, 2023, 11:12 PM

Visi trys įvarčiai krito pirmame kėlinyje. 31 minutę pasižymėjo Ericas Maximas Choupo-Motingas, 40 minutę persvarą padvigubino Kingsley Comanas, o trečiasis įvartis krito per teisėjo pridėtą pirmąją minytę, kai juo džiaugėsi Jamalas Musiala.

„Bayern“ ekipa visuose įmanomuose šio sezopno turnyruose jau pelnė daugiau kaip 100 įvarčių. jubiliejinį įvartį įmušė Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Turnyro lentelėje pirmoje vietoje kol kas pirma yra „Borussia“ dėl geresnio įvarčių santykio.