„Chelsea“ ir „Benfica“ tapo pirmosiomis UEFA čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvėmis

Antradienį UEFA Čempionų lygoje Londono „Chelsea“ ir Lisabonos „Benfica“ iškovojo pirmuosius kelialapius į ketvirtfinalį.

Londono „Chelsea“ – Dortmundo „Borussia“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Lisabonos „Benfica“ – „Brugge“<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Londono „Chelsea“ – Dortmundo „Borussia“<br> dpa/Scanpix nuotr.
 Lisabonos „Benfica“ – „Brugge“<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2023-03-07 21:46, atnaujinta 2023-03-08 01:04

Londono „Chelsea“ futbolininkai namuose 2:0 (1:0) įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Pirmose rungtynėse Vokietijoje šeimininkai sugebėjo iškovoti pergalę minimaliu skirtumu 1:0.

43-ąją minutę Raheemas Sterlingas baudos aikštelėje sulaukė perdavimo iš Beno Chilwello ir bandė atlikti smūgį, tačiau įsigudrino nepataikyti į kamuolį.

Visgi, anglui viskas baigėsi laimingai. Kamuoliui nukritus po kojomis, R.Sterlingas dar kartą atliko smūgį į vartus ir šį kartą puolėjas ne tik, kad pataikė į kamuolį, bet ir pelnė įvartį.

48-ąją minutę teisėjas užfiksavo „Borussia“ žaidėjo žaidimą ranka baudos aikštelėje ir paskyrė 11 metrų baudinį.

Smūgio realizuoti stojo Kai Havertzas, tačiau baudinys tikslo nepasiekė. Visgi, teisėjas užfiksavo dar vieną pažeidimą – žaidėjai per anksti užplūdo baudos aikštelę, tad K.Havertzas galėjo pakartoti savo baudinį ir antrasis jo bandymas buvo tikslus.

Iškovoję pergalę 2 įvarčių skirtumu „Chelsea“ futbolininkai žengė į kitą etapą.

Dortmundo klubas G grupėje surinko 9 taškus ir į atkrintamąsias pateko užėmę antrąją vietą.

„Chelsea“ ekipa E grupėje finišavo su 13 taškų ir laimėjo savo grupę.

Kitose rungtynėse Lisabonos „Benfica“ ekipa namuose 5:1 (2:0) sutriuškino „Brugge“ futbolininkus.

„Benfica“ rungtynes pasitiko puikios nuotaikos, kadangi pirmąją dvikovą išvykoje Portugalijos ekipa laimėjo 2:0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Goncalo Ramosas, po įvartį pridėjo Rafa Silva, Joao Mario ir Davidas Neresas.

Paguodos įvartį Belgijos komandai pelnė Bjornas Meijeris.

„Brugge“ futbolininkai su 11 taškų savo sąskaitoje B grupėje užėmę antrąją vietą.

„Benfica“ H grupėje surinko 14 taškų ir aplenkusi PSG ir Turino „Juventus“ užėmė pirmąją vietą.