„Manchester United“ Europos taurėje sutriuškino „Real Betis“ ​„Arsenal“ neįveikė „Sporting“

Ketvirtadienį UEFA Europos taurėje buvo sužaistos pirmosios aštuntfinalių rungtynės.

„Manchester United“ Europos taurėje sutriuškino „Real Betis“<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 10, 2023, 12:33 AM

Manchester United“ futbolininkai namuose 4:1 (1:1) įveikė Sevilijos „Real Betis“ komandą.

Marcusas Rashfordas jau 6-ąją minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau 32-ąją minutę „Real Betis“ puolėjas Ayoze’as Perezas išlygino rezultatą.

Po pertraukos Antony ir Bruno Fernandesas pelnė greitus įvarčius ir priartino šeimininkus prie pergalės, kurią 82-ąją minutę užtikrino Woutas Weghorstas.

Prasčiau sekėsi kitai Anglijos komandai – Londono „Arsenal“.

„Kanonieriai“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Lisabonos „Sporting“ ekipa.

Svečiai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę po Williamo Saliba įvarčio, tačiau „Sporting“ rezultatą išlygino 34-ąją minutę. Įvartį pelnė Goncalo Inacio.

Antrajame kėlinyje pirmoji išsiveržė Lisabona, kuomet 55-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Paulinho.

Visgi, 62-ąją minutę kamuolys į vartus įskriejo nuo Sevilijos ekipos saugo Hidemasos Moritos. Deja, kamuolys skriejo į šeimininkų vartus.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 16 d.