Amžinų Vokietijos priešininkų mūšis baigėsi lygiosiomis

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį susitiko mirtini priešininkai – Gelzenkircheno „Schalke“ ir Dortmundo „Borussia“.

Gelzenkircheno „Schalke“ – Dortmundo „Borussia“.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Mar 11, 2023, 10:37 PM, atnaujinta Mar 11, 2023, 10:41 PM

„Revierderby“ vadinamose rungtynėse Gelzenkirchene komandos išsiskyrė lygiu rezultatu 2:2 (0:1).

38-ąją minutę į priekį išsiveržė „Borussia“, kuomet Nico Sclotterbeckas galingu ir tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į dešinį apatinį vartų kampą.

Šeimininkai rezultatą išlygino 50-ąją minutę. Marius Bulteris po Michaelio Frey'aus perdavimo iš kelių metrų pelnė nesunkų įvartį.

Po 10-ies minučių ir vėl priekyje atsidūrė svečiai. Po Emre Cano perdavimo Raphaelis Guerreiro stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Galiausiai 79-ąją minutę Kenanas Karamanas pradžiugino visą stadioną, kuomet iššokęs aukščiau už visus su galva nukreipė kamuolį į vartus.

50 taškų turinti „Borussia“ po 24 rungtynių užima 2-ąją vietą. „Schalke“ su 20 taškų rikiuojasi 17-oje pozicijoje.