„Žalgirių“ mūšis Marijampolėje – be nugalėtojų: čempionai vėl nesugebėjo įveikti kauniečių

Lietuvos futbolo A lygos 3-iojo turo rungtynėse antradienį Marijampolėje vicečempionas „Kauno Žalgiris“ sužaidė 1:1 (0:1) su titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“.

V.Kuralavičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2023-03-14 21:13, atnaujinta 2023-03-14 22:04

Kauniečiai surinko 5 taškus, o vilniečiai turi 4.

Šios komandos neseniai kovėsi „Žalgirių“ mūšyje Vilniuje dėl LFF supertaurės – tąsyk po lygiųjų 1:1 baudinių serijoje triumfavo vilniečiai, nors teisėjai „pavogė“ iš Kauno klubo vieną įvartį.

Marijampolėje šeimininkai buvo kauniečiai, bet 22 min. ėmė pirmauti svečiai, kai Romualdas Jansonas pamušė kamuolį Nassimui Hnidui, kuris puikiu smūgiu pelnė įvartį.

Rezultatas tapo lygus 73 min. – po Xabi Auzmendi perdavimo galva taikliai mušė Edvinas Girdvainis.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis – per jį daug aštrių epizodų sukurta nebuvo.

Pirmą kartą į žaidimą turėjo įsitraukti Deividas Mikelionis, atrėmęs Bilallo Sebaihi baudos smūgį.

22-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: kamuolys prie 16 metrų linijos dėkingai atšoko Nassimui Hnidui ir tunisietis jį puikiu smūgiu nukreipė į vartus.

Netrukus D. Mikelionis atrėmė galingą Ovidijaus Verbicko šūvį.

„Kauno Žalgiris“ turėjo vieną gerą progą išlyginti rezultatą, tiesa, Xabi Auzmendi bandymą atrėmė puikią sužaidęs Tomislavas Duka.

Antrame kėlinyje intrigą nuslopinti galėjo Ovidijus Verbickas, tačiau pastarasis smūgiu galva į vartus nepataikė.

Po šio epizodo kauniečiai suaktyvėjo – darbo turėjo Tomislavas Duka, sykį kamuolys atsimušė į skersinį.

73-iąją minutę „Kauno Žalgiris“ atstatė pusiausvyrą – po Xabi Auzmendi perdavimo tą padarė puikiai galva smūgiavęs Edvinas Girdvainis.

Likęs laikas nugalėtojo neišaiškino, per jį ne kartą individualiais veiksmais sužibėjo Abdulgafaras Opeyemi.