Staigmenos sukurti nepavyko – Lietuvos futbolininkai krito Serbijoje

Staigmenos sukurti nepavyko ir Lietuvos futbolo rinktinė pralaimėjimu pradėjo savo žygį atrankoje į 2024 metų Europos futbolo čempionatą.

Serbija – Lietuva<br> AP/Scanpix nuotr.
Serbija – Lietuva<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Serbija – Lietuva<br> Imago/Scanpix nuotr.
Lietuvos futbolininkai<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2023-03-24 20:44, atnaujinta 2023-03-25 11:45

Edgaro Jankausko auklėtiniai pirmose G grupės rungtynėse išvykoje 0:2 (0:1) nusileido Serbijos rinktinei.

16-ąją minutę Filipas Kostičius prasiveržęs į baudos aikštelę atliko perdavimą nedengiamam Dušanui Tadičiui, kuris pelnė įvartį ir išvedė serbus į priekį.

Gytis Paulauskas 28-ąją minutę baudos aikštelėje puikiai sustabdė kamuolį ir atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Pergalę serbams užtikrino įvartis 53-ąją minutę. D.Tadičius sugebėjo atlikti idealų perdavimą tarp daugybės lietuvių buvusiam Dušanui Vlahovičiui ir Turino „Juventus“ puolėjas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

G grupėje taip pat rungtyniauja Vengrijos, Juodkalnijos ir Bulgarijos rinktinės. Kitose grupės rungtynėse juodkalniečiai išvykoje 1:0 įveikė bulgarus.

Lietuviai su serbais taip pat rungtyniavo vienoje grupėje atrankoje į 2020 metų Europos futbolo čempionatą.

Tuomet serbai namuose lietuvius įveikė 4:1, o Lietuvoje svečiai buvo pajėgesni 2:1.