Kylianas Mbappe Prancūzijos rinktinėje sužaidė pirmąsias rungtynes su kapitono raiščiu, o Didier Deschamps’o auklėtiniai namuose 4:0 (3:0) sutriuškino Nyderlandus.

K. Mbappe debiutas su kapitonu raiščiu Prancūzijos rinktinėje pažymėtas triuškinančia pergale<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 25, 2023, 12:15 AM

Pirmasis įvartis krito jau antrąją minutę, kuomet po K.Mbappe perdavimo Antoine’as Griezmannas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Jau po šešių minučių Dayotas Upamecano atsidūrė pirmasis prie atšokusio kamuolio ir padvigubino prancūzų pranašumą.

21-ąją minutę prancūzai pradėjo triuškinti varžovus. Aurelienas Tchouameni atliko įspūdingą perdavimą, o atsilaisvinęs K.Mbappe puikiu smūgiu pelnė įvartį.

88-ąją minutę K.Mbappe vienas „išmaudė“ kelis Nyderlandų futbolininkas ir galingu smūgiu pelnė 4-ąjį Prancūzijos įvartį.

5-ąją teisėjo pridėtą minutę Memphis Depay’us galėjo pasižymėti nuo 11 metrų žymos, tačiau Mike’as Maignanas atrėmė varžovo baudinį.