„Manchester City“ ir be E. Haalando sutriuškino „Liverpool“ ekipą „Arsenal“ irgi laimėjo 4:1

Po rinktinių pertraukos atnaujintame Anglijos futbolo čempionate šeštadienį 29-ojo turo rungtynėse „Manchester City“ namuose sutriuškino „Liverpool“ ekipą 4:1.

„Manchester City“ namuose sutriuškino „Liverpool“ ekipą 4:1.<br> AP/Scanpix nuotr.

2023-04-01 18:23, atnaujinta 2023-04-01 23:20

„Manchester City“ toliau persekioja lyderį Londono „Arsenal“, kuris namuose žaidė su „Leeds United“ ir taip šventė pergalę 4:1.

„Arsenal“ surinko 82 taškus po 29 rungtynių, o „Manchester City“ turi 74 taškus po 28 mačų.

„Manchester City“ pirmi praleido įvartį, kai 17-ąją min. pasižymėjo Mohamedas Salah.

Netrukus 27-ąją min. rezultatą išlygino Julianas Alvarezas, o 46 min. „Manchester City“ ėmė pirmauti po tikslaus Kevino de Bruyne smūgio.

Vėliau įvarčius pelnė 53 min. Ilkay Gundoganas ir 74 min. Jackas Grealishas.

Šeimininkai žaidė be traumuoto atakų lyderio Erlingo Haalando.

„Arsenal“ pergalę užsitikrino jau antrojo kėlinio pradžioje, kai rezultatas tapo 3:0.

Įvarčius pelnė Gabrielis Jesusas 35 min. iš baudinio ir 55 min. bei Benas White'as 47 min.

78 min. „Leeds“ sušvelnino atsilikimą po Rasmuso Kristenseno įvarčio, bet 86 min. „Arsenal“ padėjo tašką po Granito Xhakos smūgio.