Itališkoje Čempionų lygos dvikovoje „Milan“ palaužė „Napoli“ ekipą

Trečiadienį UEFA Čempionai lygoje žiūrovai galėjo mėgautis itališka dvikova, kurioje „AC Milan“ futbolininkai namuose 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti „Napoli“.

„Napoli“ – „AC Milan“<br> Zuma/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-04-12 21:58, atnaujinta 2023-04-13 00:08

40-ąją minutę Brahimas Diazas atliko reidą link baudos aikštelės. Jos prieigose „AC Milan“ futbolininkai atliko kelis perdavimus ir galiausiai kamuolys atsidūrė pas Ismaelį Bennacerą, kuris galingu smūgiu jį pasiuntė į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje „Napoli“ futbolininkai kontroliavo situaciją ir ieškojo savo įvarčio, tačiau 74-ąją minutę prie kamuolio vėlavęs Andre Zambo Anguissa nugriovė Theo Hernandezą. Už šį veiksmą kamerūnietis sulaukė antrosios geltonos kortelės, kuri virto raudona ir paliko Neapolio ekipą mažumoje.

Nepaisant to, kad „Napoli“ turėjo mažiau žaidėjų aikštėje, svečiai vis tiek buvo aktyvesni ir kūrėsi progas įvarčiui.

Neapolio ekipos nelaimei, progos liko neišnaudotos ir „AC Milan“ futbolininkai pirmose ketvirtfinalio rungtynėse šventė pergalę.

Teisėjas rungtynių metu parodė net 9 geltonas korteles. 3 – Milano žaidėjams, 6 – „Napoli“ komandai.

Atsakomosios rungtynės Neapolyje bus žaidžiamos balandžio 18 dieną.

Milano klubas aštuntfinalyje 1:0 sugebėjo palaužti Londono „Tottenham“ futbolininkus.

„AC Milan“ Italijos futbolo čempionate su 52 taškais po 29 rungtynių užima 4-ąją poziciją.

„Napoli“ aštuntfinalio etape bendru rezultatu 5:0 susitvarkė su Frankfurto „Eintracht“.

Italijos futbolo čempionate 74 taškus turintis „Napoli“ klubas užtikrintai užima 1-ąją vietą.