Itališkos aistros Čempionų lygoje: „Napoli“ išlygino rezultatą, bet neparklupdė „Milan“ ekipos Neįmušti du baudiniai

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse antradienį Neapolyje emocinga „Napoli“ ir „Milan“ futbolininkų akistata baigėsi 1:1 (0:1), o pagal dviejų mačų sumą pergalę šventė svečiai (1:2).

Olivieris Giroud neįmušė baudinio, bet pasitaisė.<br> Zuma/Scanpix nuotr.
 Olivieris Giroud neįmušė baudinio, bet pasitaisė.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Napoli“ ir „Milan“ akistatose netrūksta aistrų.<br>Zuma/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2023-04-18 21:57, atnaujinta 2023-04-19 00:13

Dviejų Italijos klubų rungtynės nepagailėjo emocijų ir galėjo baigtis pratęsimu, tačiau svečiai atsilaikė.

„Milan“ puolėjas prancūzas Olivier Giroud 22-ąją min. neįmušė 11 m baudinio, tačiau paistaikė 43-ąją min., kai pelne įvartį kaire koja.

Po pertraukos „Napoli“ spaudė svečius ir 82-ąją min. galėjo išlyginti rezultatą, kai buvo skirtas baudinys už žaidimą ranka.

Tačiau gruzinas Chviča Kvaracchelija nesugebėjo įveikti vartininko.

Vis dėlto 90+3 min. šeimininkų snaiperis Victoras Osimhenas smūgu galva išlygino rezultatą 1L1, bet dar vienam įvarčiui laiko jau nepakako.

Pusfinalyje „Milan“ kovos su Lisabonos „Benfica“ ir Milano „Inter“ poros laimėtojais. Pirmąsias rungtynes 2:0 laimėjo svečiuose žaidęs „Inter“, tad tikėtinas Milano derbis.

„Napoli“ – „Milan“ 1:1 (0:1). Victoras Osimhenas (90+3)/Olivier Giroud (43).

Pirmąsias rungtynes praėjusią savaitę Milane 1:0 laimėjo šeimininkai.

Jiems pergalingą įvartį 40 min. pelnė alžyrietis Ismaelis Bennaceras.

„Napoli“ rungtynes baigė be 74 min. pašalinto kamerūniečio Andre Zambos Anguissos.

„Napoli“ ir „Milan“ pirmąkart kovoja tarpusavyje Čempionų lygoje, o Italijos čempionate turėjo daugybę akistatų.

Šį sezoną „Napoli“ svečiuose laimėjo 2:1, tačiau balandžio 2 d. namuose patyrė nokautą 0:4.

Praėjusi sezoną irgi pergales šventė svečiai: „Napoli“ išvykoje laimėjo 1:0, bet namie nusileido 0:1.

Dar sezonu anksčiau buvo atvirkščiai: „Milan“ svečiuose laimėjo 3:1, o namie patyrė nesėkmę 0:1.

Italijos čempionate likus 8 turams „Napoli“ su 75 taškais lenkia artimiausią konkurentą Romos „Lazio“ 14 taškų, o „Milan“ su 53 taškais yra ketvirtas.