„Liverpool“ įvarčių lietuje prispaudė „Nottingham Forest“

Anglijos futbolo čempionate savo akistatą namie žaidė „Liverpool“ ekipa, kuri sieka prasibrauti į geriausių ekipų šešetą, kurie gaus kvietimą varžytis kitame tarptautinikų klubinių turnyrų sezone. „Liverpool“ namie santykius aiškinosi su „Nottingham Forest“ atstovais. Visi penki įvarčiai krito antrame kėlinyje, o vienu įvarčiu daugiau pelnė Jurgeno Kloppo kariauna, kuri laimėjo 3:2 (0:0).

Lemiamą įvartį „Liverpool“ ekipai pelnė Mohamedas Salah<br> AFP/Scanpiox nuotr.

Apr 22, 2023, 8:02 PM

Visa intriga prasidėjo antrojo kėlinio pradžioje, kai Diogo Jota 47-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką.

Jau kitoje atakoje iš užribio išmetę kamuolį „Forest“ futbolininkai išlygino rezultatą – 51 min. pasižymėjo Neco Williamsas.

Nesuspėjus aprimti emocijoms tas pats D.Jota 55-ąją minutę antrą kartą pasižymėjo ir „Liverpool“ vėl pirmavo 2:1.

„Forest“ ekipa dar kartą įvartį pelnė vėl po išmesto kamuolio nuo užribio linijos – 67 min. pasižymėjo Morganas Gibbsas-White’as. Ir jau tuomet kitoje atakoje – 70 min. įpergalingą įvartį įmušė Mohamedas Salah.