Anglijos „Premier“ lygos lyderiai – Londono „Arsenal“ futbolininkai penktadienį namuose netikėtai sužaidė lygiosiomis 3:3 (1:2) su „Southampton“ ekipa.

Fantastiška rungtynių pabaiga išgelbėjo „Arsenal“ futbolininkus nuo pralaimėjimo prieš autsaiderius<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 22, 2023, 12:05 AM

Pirmasis rungtynių įvartis krito nesužaidus nė 30 sekundžių. Aaronas Ramsdale’as išmušdamas kamuolį nuo vartų bandė jį siųsti komandos draugui, esančiam tarp dviejų „Southampton“ žaidėjų. Visgi Carlosas Alcarazas šį varžovo sumanymą perskaitė ir perėmęs kamuolį pasiuntė jį į vartus.

14-ąją minutę „Southampton“ padvigubino savo pranašumą. Po puikaus C.Alcarazo perdavimo Theo Walcottas atsidūrė vienas prieš vartininką ir neklysdamas pasiuntė kamuolį į savo buvusios komandų vartų tinklą.

„Arsenal“ atsilikimą sušvelnino 20-ąją rungtynių minutę, kuomet po puikaus Bukayo Saka perdavimo Gabrielis Martinelli galingu smūgiu pelnė įvartį.

67-ąją minutę po „Southampton“ pakelto kampinio Armelis Bella-Kotchapas atliko perdavimą prie tolimojo vartų virpsto buvusiam Duje Caleta-Carui ir šis smūgiu su galva pelnė 3-ąjį komandos įvartį.

88-ąją minutę Martians Odegaardas baudos aikštelės prieigose sugebėjo atsilaisvinti nuo varžovų ir galingu smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą sušvelnino atsilikimą.

Vos po 2 minučių „Arsenal“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Gavinas Bazunu atrėmę Reisso Nelsono smūgį, tačiau kamuolys nukrito tiesiai prieš B.Saka ir anglas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Pergalę iškovojęs „Southampton“ savo sąskaitoje turi 24 taškus po 32 rungtynių ir užima paskutinę, 20-ąją vietą. „Arsenal“ savo sąskaitoje turi 75 taškus ir užima 1-ąją vietą, tačiau 2-oje pozicijoje su 70 taškų esantis „Manchester City“ yra sužaidęs 2 rungtynėmis mažiau.

Tai buvo jau trečiosios Londono ekipos lygiosios paeiliui. Prieš tai čempionato lyderiai neįveikė Londono „West Ham United“ ir „Liverpool“ futbolininkų.