Po dar vieno gėdingo pralaimėjimo „Bayern“ prarado lyderio poziciją, o Miuncheno treneris prakalbo apie nuovargį

Miuncheno „Bayern“ ir toliau barsto taškus Vokietijos čempionato fronte – šeštadienį daugkartinis čempionas pralaimėjo jau trečią dvikovą per pastarąsias penkias rungtynes. „Bayern“ išvykoje nusileido į šešetą pretenduojančiai „Mainz“ ekipai 1:3 (1:0).

„Mainz“ įvartį pelnė Ludovicas Ajorque<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-04-22 20:28, atnaujinta 2023-04-22 20:58

Thomaso Tuchelio auklėtiniai pirmieji įmušė įvartį – 29 minutę pasižymėjo Sadio Mane. Tačiau Miuncheno bėdos atsivėrė antrame kėlinyje: be ugnelės žaidę „Bayern“ žaidėjai 65 minutę leido Ludovicui Ajorque išlyginti rezultatą, o 73 ir 79 minutėmis į priekį „Mainz“ išvedė Leandro Barreiro Martinsas ir Aaronas Martinas.

Treneris Thomasas Tuchelis po pastarųjų rungtynių aiškino, kad „Bayern“ problemos susijusios su nuovargiu.

„Tai visiškai nereikalingas pralaimėjimas. Mes nebuvome pakankamai susikaupę. Kai „Mainz“ pradėjo spausti, nemačiau, kad turime jėgų kovoti. Ir aš nežinau, kas yra.

Dabar esame tikrai sunkioje situacijoje. Per daug visko nutiko komandai. Thomasui Mulleriui buvo ne pati geriausia diena. Jo veiksmai buvo beprasmiški, – „Sky Sport Deutschland“ sakė „Bayern“ vyriausiasis treneris. – Mes aikštėje tiesiog miegame, esame visiškai išsekę. Atrodo, kad komanda šį sezoną jau sužaidė 70 rungtynių“.

„Bayern“ prarado lyderio poziciją, ją užleidusi pergalę prieš Frankfurto „Eintracht“ iškovojusioems Dormundo „Borussia“ futbolininkams. Dabar lyderis turi 60 taškų, o „Bayern“ – 59 taškus.