„Newcastle United“ per 21 minutę į „Tottenham Hotspur“ vartus įsūdė 5 įvarčius

Sekmadienį Angglijos futbolo čempionate „Newcastle United“ klubas tiesiog volu pervažiavo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. Namie žaidęs Niukastlo klubas net 6:1 (5:0) sutriuškino svečius iš Londono. Šeimininkai dvikovos baigtį lėmė per pirmąsias 21 mačo minutę.

Jacobas Murphy pelnė du įvarčius. <br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2023, 7:17 PM, atnaujinta Apr 23, 2023, 7:19 PM

Nuo 2 min. iki 21 min. po du įvarčius pelnė Jacobas Murphy ir Alexanderis Isakas, kartą pasižymėjo Joelintonas.

Antrojo kėlinio pradžioje Harry Kane'as pelnė paguodos įvartį, tačiau tašką padėjo 67 min. Callumas Wilsonas.

„Newcastle United“ ekipa tapo antrąja lygoje komanda, kuri per 21 minutę buvo įgijusi 5 įvarčių persvarą.

Pirmąja tai padarė 2019-siais „Manchester City“, kuris su „Watford“ ekipa per minėtą laiką pirmavo 8:0.

Ši pergalė leido „Newcastle“ ekipai pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitame sekmadienio mače „Bournemouth“ klubas namie taip pat beviltiškai nusileido „West Ham United“ atstovams 0:4.