„Premier“ lygoje išlikti bandančių klubų dvikovoje „Leicester“ sužaidė lygiosiomis su „Everton“

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje susitiko dvi komandos, kovojančios dėl išlikimo. „Leicester City“ namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1) su Liverpulio „Everton“.

„Leicester“ sužaidė lygiosiomis su „Everton“<br> Imago/Scanpix nuotr.

May 1, 2023, 11:58 PM

Svečiai iš Liverpulio į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Dominicas Calvertas-Lewinas.

Šeimininkai rezultatą išlygino 22-ąją minutę. Po Wouto Faeso perdavimo Caglaras Soyuncu sugebėjo krisdamas nukreipti kamuolį į vartus.

33-ąją minutę Jamie Vardy išvedė Lesterio ekipą į priekį. Jamesas Maddisonas puikiu perdavimu išvedė anglą vieną prieš vartininką ir J.Vardy pergudravęs vartininką pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje, per teisėjo pridėtą laiką teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Everton“ vartus, tačiau Jordanas Pickfordas atrėmė J.Maddisono smūgį.

„Everton“ rezultatą išlygino 54-ąją minutę. „Leicester“ žaidėjai sugebėjo apsiginti nuo Dwighto McNeilo aukšto perdavimo į baudos aikštelę, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Alexas Iwobi ir šį pasiuntė į vartų tinklą.

30 taškų po 34 rungtynių turintis „Leicester City“ klubas užima 16-ąją vietą. Liverpulio „Everton“ su 29 taškais rikiuojasi 19-oje pozicijoje.