Londono derbį laimėjęs „Arsenal“ grįžo į pirmąją vietą „Premier“ lygoje

Londono „Arsenal“ futbolininkai antradienį namuose 3:1 (3:0) įveikė Londono „Chelsea“ ir sugrįžo į pirmąją vietą Anglijos „Premier“ lygoje.

Londono derbį laimėjęs „Arsenal“ grįžo į pirmąją vietą „Premier“ lygoje<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2023-05-02 23:55

„Arsenal“ į priekį išsiveržė 18-ąją minutę. Granitas Xhaka būdamas kairiajame krašte pastebėjo aikštelės prieigose nedengiamą Martiną Odegaardą ir atliko šiam perdavimui, o norvegas tiksliu spyriu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po 13 minučių situacija prie „Chelsea“ vartų pasikartojo. G.Xhaka iš kairiojo krašto atliko perdavimą, o M.Odegaardas pasiuntė dar vieną kamuolį į vartus.

34-ąją minutę po sumaišties baudos aikštelėje Gabrielis Jesusas pelnė 3-ąjį „Arsenal“ įvartį.

Svečiai atsilikimą sumažino 65-ąją minutę. Mateo Kovačičius tolimu perdavimu išvedė Noni Madueke vieną prieš vartininką ir anglas iš kelių metrų atliko tikslų smūgį.

„Arsenal“ po 34 rungtynių turi 78 taškus ir sugrįžo į pirmąją vietą. Tiesa, 76 taškus turintis „Manchester City“ klubas yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Chelsea“ su 39 taškais po 33 rungtynių užima 12-ąją poziciją. „Mėlynieji“ patyrė jau 6-ąjį pralaimėjimą iš eilės, o nelaimėjo jau 9 kartus paeiliui.