„Manchester City“ susigrąžino lyderio poziciją ​Pergalę pasiekė ir „Liverpool“

Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai.

E. Haalandas<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 3, 2023, 11:54 PM, atnaujinta May 4, 2023, 12:11 AM

„Manchester City“ namuose 3:0 (0:0) susitvarkė su Londono „West Ham United“ futbolininkais.

„Miestiečiai“ į priekį išsiveržė į priekį 50-ąją minutę. Po Riyado Mahrezo atlikto baudos smūgio aukščiau už visus šokęs Nathanas Ake smūgiu su galva pasiuntė kamuolį į vartus.

70-ąją minutę Erlingas Haalandas padvigubino „Manchester City“ pranašumą. Norvegas gavęs perdavimą iš Jacko Grealisho pastebėjo nuo vartų linijos atsitraukusį Lukaszą Fabianskį ir permetė kamuolį per šį.

Paskutinį tašką rungtynėse tiksliu smūgiu padėjo Philas Fodenas.

Per 33 rungtynes 79 taškus iškovoję „Manchester City“ užima 1-ąją vietą ir tašku lenkia Londono „Arsenal“ futbolininkus, kurie sužaidė rungtynėmis daugiau.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ namuose 1:0 (1:0) palaužė „Fulham“.

38-ąją minutę Darwinas Nunezas baudos aikštelėje perėmę kamuolį ir iš karto išprovokavo 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo Mohamedas Salah.