„Manchester City“ „Premier“ lygoje didina persvarą prieš „Arsenal“ „Chelsea“ nutraukė 9 nelaimėtų rungtynių seriją

Anglijos „Premier“ lygoje pergalėmis džiaugėsi „Manchester City“ ir Londono „Chelsea“ ekipos.

„Manchester City“ „Premier“ lygoje didina persvarą prieš „Arsenal“ <br> Zuma/Scanpix nuotr.

May 6, 2023, 7:02 PM

Pepo Guardiolos treniruojamas Mančesterio klubas namuose 2:1 (2:0) įveikė „Leeds United“.

„Miestiečiams“ abu įvarčius pelnė Ilkay’us Gundoganas po Riyado Mahrezo perdavimų.

84-ąją minutę teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Leeds United“ vartus. Erlingas Haalandas patikėjo smūgį atlikti I.Gundoganui. „Manchester City“ kapitonas siekė „hat-tricko“, tačiau vokietis pataikė į vartų konstrukciją.

Dėl tokio žaidėjų sprendimo nepasitenkinimą reiškė treneris Pepas Guardiola, kuris reikalavo, kad baudinį realizuotų E.Haalandas.

Trenerio pykčiai buvo pagrįsti, kadangi jau 85-ąją minutę Rodrigo pelnė įvartį ir grąžino intrigą į rungtynes.

Visgi Mančesterio ekipa iškovojo pergalę ir turėdama 82 taškus jau 4 taškais lenkia Londono „Arsenal“. „Leeds United“ su 30 taškų rikiuojasi 17-oje vietoje.

Nesėkmingą ruožą galiausiai nutraukė „Chelsea“ klubas, kuris išvykoje 3:1 (1:1) įveikė „Bournemouth“ ekipą.

„Chelsea“ į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę, kuomet po N’Golo Kante perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Conoras Gallagheris.

Visgi šeimininkai 21-ąją minutę sugadino smagias emocijas svečių iš Londono stovykloje. Matias Vina puikiu smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą rezultatą išlygino.

Atrodė, kad „Chelsea“ patirs dar vieną skaudų smūgį, tačiau 82-ąją minutę baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs Benoit Badiashile žemu smūgiu pasiuntė jį į vartų tinklą.

Po 4 minučių „Bournemouth“ ekipai dar kartą teko traukti kamuolį iš vartų. Po Raheemo Sterlingo perdavimo Joao Felixas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

„Chelsea“ iki šių rungtynių buvo nelaimėjusi 9 kartus paeiliui. Paskutinę pergalę Londono klubas buvo šventęs kovo 11 dieną, kuomet taip pat išvykoje 3:1 įveikė „Leicester City“.