Dvigubas smūgis „Juventus“ komandai – patirtas gėdingas pralaimėjimas ir vėl atimti taškai čempionate

Italijos futbolo čempionate iš Turino „Juventus“ buvo atimta 10 taškų, o pats klubas išvykoje 1:4 (0:2) nusileido „Empoli“ komandai.

Dvigubas smūgis „Juventus“ komandai <br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 22, 2023, 11:44 PM, atnaujinta May 23, 2023, 12:02 AM

14-oje vietoje esantis „Empoli“ klubas svarią persvarą susikaupė jau pirmajame kėlinyje.

Francesco Caputo ir Sebastiano Luperto pelnė įvarčius 18-ąją ir 21-ąją minutėmis.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu F.Caputo įvarčiu. 85-ąją minutę Federico Chiesa rezultatą sušvelnino, tačiau Roberto Piccoli per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino pergalę.

Prieš rungtynes taip pat paaiškėjo, jog iš Turino ekipos buvo atimta 10 taškų.

Metų pradžioje iš legendinio Italijos klubo buvo atimta 15 taškų dėl apgaulingai tvarkomų finansų.

Visgi vėliau šis sprendimas buvo panaikintas. „Juventus“ laimėjo apeliaciją ir klubui buvo grąžinti taškai.

Ilgai Turino ekipa nesidžiaugė, kadangi likus žaisti vos kelis turus „Juventus“ apeliacija buvo apskųsta ir naujausiu teismo sprendimu iš komandos buvo atimta 10 taškų.