„Inter“ apgynė Italijos taurės čempionų titulą

Trečiadienį vykusiame Italijos taurės finale Milano „Inter“ futbolininkai 2:1 (2:1) įveikė „Fiorentina“ ekipą ir apgynė čempionų vardą.

„Inter“ apgynė Italijos taurės čempionų titulą<br> Zuma/Scanpix nuotr.

May 24, 2023, 11:58 PM

Pirmieji įvartį pelnė „Fiorentina“ futbolininkai. 3-ąją minutę po nuostabaus Jonathano Ikone perdavimo Nicolas Gonzalezas pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Inter“ išlygino 29-ąją minutę. Lucas Martinezas Quarta gindamasis paslydo, o tuo pasinaudojęs Lautaro Martinezas atsidūrė vienas prieš vartininką ir pelnė įvartį.

Tas pats L.Martinezas po 8 minučių pelnė įvartį, kuris kaip vėliau paaiškėjo buvo pergalingas.

„Inter“ klubas Italijos taurėje triumfavo antrą kartą iš eilės ir devintą iš eilės. Devynis kartus Italijos taurę taip pat laimėjo „AS Roma“ ekipa.

Daugiau už šiuos klubus taurę laimėjęs yra tik Turino „Juventus“, kuris triumfavo 14 kartų.