Revanšas už LFF taurę: „Hegelmann“ išvykoje sutriuškino „Riterius“

Antrosios šeštadienio A lygos rungtynės įvyko sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa su Vilniaus „Riteriais“ šią savaitę susikovė jau antrą sykį.

A.Skerlos kariauna įsibėgėja.<br>alyga.lt nuotr.

May 27, 2023, 9:09 PM

„Hegelmann“ futbolininkai, po pralaimėjimo vilniečiams LFF taurėje, atsirevanšavo su kaupu – kauniečiai pergalę šventė rezultatu 4:0 (2:0).

7-ąją minutę Tomas Švedkauskas prie savųjų vartų suklydo, o vienas prieš vartininką likęs Nikola Popovičius įvarčiu nepasižymėjo.

Po 5 minučių Thompsonas Gavi kamuolio sulaukė esant itin geroje pozicijoje, tačiau į vartų plotą futbolininkas nepataikė.

Praėjus kiek daugiau nei pusė kėlinio krito pirmasis šio susitikimo įvartis – kamuolys atšoko Patrickui Popescu, pastarasis nuginklavo varžovų vartininką smūgiuodamas į apatinį tolimąjį vartų kampą.

Pirmame kėlinyje tai nebuvo viskas: gerai į baudos aikštelę įkirtęs Filipas Dangubičius sulaukė perdavimo iš P. Popescu bei padvigubino kauniečių persvarą.

54-ąją minutę savo aikštės pusėje klydo „Riteriai“, visgi, progos smūgiuoti sulaukęs Ugochukwu Oduenyi varžovų nepamokė.

Jau po kelių epizodų rezultatas tapo 3:0 – po greitai įžaisto kamuolio dubliu išsiskyrė P. Popescu, kuris smūgį atliko į tolimąjį vartų kampą. Kiek vėliau dar porą galimybių mušti įvartį turėjo T. Gavi, bet pastarajam pasižymėti nepavyko.

Felipe Brisola 70-ąją minutę smūgiavo iš toli, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė, o jau sekančią minutę kitoje aikštės pusėje krito ir dar vienas įvartis, kurio autoriumi tapo F. Dangubičius. Kroatas įvartį pelnė po Misaki Sato perdavimo – japonas suklaidino kelis žaidėjus bei atliko rezultatyvų perdavimą.

„Hegelmann“ klubo persvara galėjo būti dar didesnė, bet po Lazaro Sajčičiaus perdavimo sulaukęs Didis-Pitah Lutumba nepasižymėjo būdamas itin patogioje situacijoje. Rungtynių pabaigoje Leifas Estevezas kamuolį bandė perkelti per Tomą Švedkauską, tačiau nuo vartų linijos išsivalyti pavyko Rokui Filipavičiui.

Po dar vienos triuškinančios pergalės „Hegelmann“ ekipa su 21 tašku, bent jau laikinai, pakilo į 4-ąją „Optibet A lygos“ turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu, Vilniaus „Riteriai“ kraityje turi 11 taškų bei rikiuojasi priešpaskutinėje turnyro vietoje.