Vaikinų futbolo U19 rinktinė nugalėjo estus Baltijos taurės turnyre – iškovojo bronzą

Paskutinę Suomijoje vykstančio Baltijos taurės turnyro dieną savo rungtynes sužaidė Lietuvos ir Estijos vaikinų iki 19 metų rinktinės.

Lietuviai iškovojo bronzą.<br>LFF nuotr.

LFF

2023-06-18 17:35

Lietuviai pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, kai 23 minutę savo reidą rezultatyviai užbaigė Romualdas Jansonas, o Ernestas Gudelevičius 29 minutę realizavo baudinį.

Estams pavyko sušvelninti skirtumą 53 minutę, kuomet Tristanas Pajo taikliai smūgiavo baudinį. Rungtynių metu mūsiškiai susikūrė daugiau progų už varžovus, bet jomis nepavyko pasinaudoti, tad dvikova pasibaigė rezultatu 2:1.

Kitose turnyro rungtynėse suomiai rezultatu 2:2 sužaidė su latviais ir šis rezultatas lėmė, kad Lietuvos rinktinė užėmė trečią vietą.

Galutinė turnyro rikiuotė: Suomija – 7 taškai, Latvija – 4 taškai, Lietuva – 3 taškai, Estija – 3 taškai.