Viename iš pasaulio moterų futbolo čempionato pusfinalių susikaus Europos rinktinės

Moterų pasaulio futbolo čempionate paaiškėjo pirmosios pusfinalio dalyvės ir tai tapo Europos rinktinės: Ispanija ir Švedija.

Japonijos rinktinės žaidėja Honoka Hayashi pelnė vieną įvartį, tačiau jos ekipa nusileido Švedijai.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 11, 2023, 2:29 PM

Ispanija po pratęsimo 2:1 įveikė Nyderlandų futbolininkes.

Pirmame kėlinyje kamuolys pabūvojo olandžių vartuose 37 min. tačiau teisėjas po VAR peržiūros įvartį neįskaitė. Kai jau mačas ėjo į pabaigą olandė Stefanie van der Gragt neleistinai prasižengė baudos aikštėje ir ispanė Mariona Caldentey 81 min. išvedė savo rinktinę į priekį.

Tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką ta pati S. van der Gragt sugebėjo ištaisyti klaidą – 92 min. ji pelnė išlyginamąjį įvartį ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

111-ąją minutę Salma Paralluelo išplėšė ispanėms pergalę bei bilietą į pusfinalį.

Kitame pusfinalyje Švedija 2:1 palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Japoniją.

Jau po pirmųjų 51 minutės švedės pirmavo 2:0, tačiau japonės bandė sugrįžti. Sumažinti skirtumą jos galėjo 76 min. kai į švedžių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau R.Ueki nesugebėjo įmušti įvarčio.

Vis dėlto H.Hayashi 87 min. įmušė įvartį į Švedijos vartus, bet per likusį laiką europietės sugebėjo atlaikyti varžovų presingą.

Švedija pusfinalyje susitiks būtent su Ispanija.

Kituose ketvirtfinaliuose susikaus Anglija su Kolumbija ir Australija su Prancūzija.