„Arsenal“ „Premier“ lygoje startavo išvargta pergale

Londono „Arsenal“ futbolininkai naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo 2:1 (2:0) nugalėdami „Nottingham Forest“ ekipą.

„Arsenal“ „Premier“ lygoje startavo išvargta pergale<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 12, 2023, 5:16 PM

Anglijos sostinės klubas į priekį išsiveržė 26-ąją minutę, kuomet po Gabrielio Martinelli perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Edwardas Nketiah.

Jau po 6 minučių Bukayo Saka įspūdingu smūgiu persvarą padvigubino.

Nepaisant to, jog „Arsenal“ futbolininkai kamuolį kontroliavo net 78 proc. laiko, svečiai sugebėjo kurtis progas ir galiausiai 82-ąją minutę po puikaus Anthony Elanga reido kairiuoju kraštu ir užtikrinto Taiwo Awoniyi užbaigimo sugebėjo sušvelninti atsilikimą.

„Nottingham Forest“ per likusį laiką dar susikūrė kelias progas, tačiau antrą kartą šeimininkų gynybos įveikti nesugebėjo.

Kitas rungtynes „Arsenal“ žais rugpjūčio 21 dieną išvykoje prieš „Crystal Palace“, o Notingamo ekipa rugpjūčio 18 dieną namuose susirungs prieš „Sheffield United“ komandą.