„Newcastle United“ jau pirmose „Premier“ lygos rungtynėse varžovams atseikėjo 5 įvarčius

Į Anglijos futbolo elitą sugrįžęs „Newcastle United“ klubas pirmose „Premier“ lygos rungtynėse namuose 5:1 (2:1) sutriuškino „Aston Villa“ ekipą.

„Newcastle United“varžovams atseikėjo 5 įvarčius<br> Imago/Scanpix nuotr.

Aug 12, 2023, 10:19 PM

Rungtynės jau nuo pirmųjų minučių žiūrovus džiugino įvarčiais. 6-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė komandos naujokas Sandro Tonali.

11-ąją minutę Moussa Diaby išlygino rezultatą, bet po penkių minučių Alexanderis Isakas grąžino persvarą Niukaslo ekipai.

Po pertraukos „Newcastle United“ sugebėjo kur kas sėkmingiau realizuoti progas ir A.Isako, Callumo Wilsono ir Harvey Barneso įvarčiai leido šeimininkams iškovoti triuškinančią pergalę.

Sekanti „Newcastle United“ dvikova vyks rugpjūčio 19 dieną prieš „Manchester City“ ekipą, o „Aston Villa“ rugpjūčio 20 d. stos į kovą prieš Liverpulio „Everton“.