„Tottenham“ sezonas prasidėjo lygiosiomis su „Brentford“

Anglijos „Premier“ lygos pirmajame ture Londono „Tottenham“ futbolininkai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:2) su „Brentford“ klubu.

„Tottenham“ sezonas prasidėjo lygiosiomis su „Brentford“<br> Imago/Scanpix nuotr.

2023-08-13 18:23

„Tottenham“ į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę, kuomet smūgiu su galva kamuolį į vartus pasiuntė Cristianas Romero.

Visgi gynėjas iškart po įvarčio pajuto skausmus ir buvo pakeistas, o tai gerokai sujaukė „Tottenham“ gynybą.

Jau 26-ąją minutę šeimininkai išlygino rezultatą. Heung Min Son baudos aikštelėje prasižengė prieš Mathiasą Jenseną ir Bryanas Mbeumo realizavo teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį.

Po dešimties minučių „Brentford“ jau išsiveržė į priekį. Rico Henry atliko puikų reidą kairiuoju kraštu, o po jo perdavimo baudos aikštelėje nedengiamas Yoane Wissa su „Tottenham“ gynėjo rikošetu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Rezultatą Londono ekipa išlygino pirmajame kėlinyje per teisėjo pridėtą laiką. Emersonas Royalis sulaukęs kamuolio baudos aikštelės prieigose galingu smūgiu jį paleido į apatinį vartų kampą.

Sekančias rungtynes „Brenford“ žais rugpjūčio 19 dieną prieš „Fulham“, o „Tottenham“ tą pačią dieną namuose priims „Manchester United“ futbolininkus.