Vilniaus „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Hegelmann“

Sekmadienio vakarą LFF stadione susitiko pastaruoju metu gerą žaidimą demonstruojanti „Hegelmann“ ekipa ir šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Vilniaus „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Hegelmann“<br>Ž.Gedvilos/ELTA nuotr.

alyga.lt

Aug 13, 2023, 10:18 PM

26-ajame „Optibet A lygos“ ture Vilniaus „Žalgiris“ sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus rezultatu 4:0 (3:0).

Aktyviau rungtynes pradėjo vilniečiai – jau 9-ąją minutę Ovidijaus Verbicko smūgiuotą kamuolį atmušė Vincentas Šarkauskas, tačiau pirmasis prie jo suskubo ir įvartį pelnė Mathiasas Oyewusi.

19-ąją rungtynių minutę pavojingai smūgiavo „Hegelmann“ ekipos rumunas Patrickas Popescu, o jau kitos atakos metu pirmąjį įvartį debiutinėse „Optibet A lygos“ rungtynėse pelnė neseniai prie komandos prisijungęs Arvydas Novikovas.

Po kiek daugiau nei 10 minučių šalies čempionai pradėjo varžovų triuškinimą – iš už baudos aikštelės į artimąjį vartų kampą tiksliai smūgiavo Donatas Kazlauskas ir rezultatas jau tapo 3:0.

Pirmajame kėlinyje solidžią persvarą įgijusiems vilniečiams antrajame liko tik formalumai. Tiesa, ir antrojo kėlinio antroje pusėje žalgiriečiai dar labiau padidino ir taip solidų pranašumą. Po keitimo aikėtėje pasirodęs

Marko Miličkovičius pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio bei nukreipė jį į tuščius vartus.

Pergalę iškovoję vilniečiai sąskaitoje turi 56 taškus ir žengia antri, o kauniečiai su 38 taškais – ketvirti.