„Hegelmann“ atsilaikė Alytuje

Į pergalingas vėžes „Optibet A lygoje“ po trejų nelaimėtų mačų sugrįžo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. 28-ojo turo dvikovoje svečiuose Andriaus Skerlos treniruojama komanda 2:1 (0:0) nugalėjo Alytaus  „Dainava“ futbolininkus.

Kauno „Hegelmann“ ekipa.<br>a lygos nuotr.

Aug 26, 2023, 10:10 PM

Pirmame kėlinyje alytiškiai žaidė aktyviai – Ernestas Stočkūnas smūgiavo pro šalį, Stanislavo Sorokino bandymą atrėmė Vincentas Šarkauskas. Dainaviečių gretose du kartus arti įvarčio buvo Filipas Dangubičius, po kroato smūgių kamuolys atsimušė į virpstą.

Po pertraukos mėlynai balti surengė sėkmingą spurtą. 48-ąją minutę pirmą įvartį šiemet pelnė Nauris Petkevičius, po dviejų minučių taikliai smgiavo rezultatyvų perdavimą prieš tai atlikęs Patrickas Popescu – jam tai buvo 7-asis taiklus smgis.

Mačui artėjant į pabaigą svečiai skyrė daugiau dėmesio gynybai ir „Dainava“ tuo pasinaudojo. 87-ąją minutę po Gusto Zabitos perdavimo pasižymėjo Dmytro Mandryčenka.

Paskutinėmis minutėmis dainaviečiai atliko šturmą, savo ruožtu, Thompsonas Gavi nepataikė į tuščius vartus, kai Airidas Mickevičius buvo nubėgęs prie varžovų vartų pakelto kampinio metu.