Jau 4-ąją min. 0:2 atsilikęs „Manchester United“ išgelbėjo tris taškus, o „Arsenal“ netikėtai paslydo

Anglijos futbolo čempionate neįtikėtinai išsigelbėjo „Manchester United“ klubas, o Londono „Arsenal“ neiškovojo pergalės dvikovoje su mažumoje žaidusia ekipa.

„Nottingham Forest“ pirmavo, tačiau pralaimėjo. <br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 26, 2023, 8:34 PM, atnaujinta Aug 26, 2023, 9:25 PM

Šeštadienį „Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę šiame sezone.

Tačiau pradžia Mančesteriui buvo prasta – ekipa jau 4 min. po Taiwo Awoniyi ir Willy Bolly smūgių atsiliko 0:2.

Į priekį patraukęs „Manchester United“ sugebėjo sušvelninti skirtumą 17 min. – pasižymėjo Christianas Eriksenas. Taip pirmasis kėlinys ir pasibaigė, o jau antrame Casemiro 52-ąją minutę puikiu smūgiu atstatė pusiausvyrą 2:2.

Liūdesį dėl prarastos persvaros „Nottingham Forest“ klubui padidino Joe Worrallis, kuris 67-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą buvo išvarytas iš aikštės ir komanda liko dešimtyje.

Tuo pasinaudojo „Manchester United“ ir B.Fernandesas 76-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį bei išplėšė pergalę 3:2.

Nepasisekė pergalės pasiekti Londono „Arsenal“ komandai, kuri namie su Liverpulio „Fulham“ ekipa sužaidė 2:2.

Vos pirmąją minutę sužaidę svečiai pradėjo pirmauti, nes tiksliai smūgiavo Andreasas Pereira.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ futbolininkai sugebėjo 70 min. išlyginti rezultatą: Bukayo Saka buvo tikslus nuo 11 metrų žymos. Nepraėjo ir dvi minutės, kai „Arsenal“ iš atsiliekančios tapo pirmaujančia komanda, nes įvartį pelnė Eddie Nketiah.

Maža to – 83 min. „Everton“ žaidėjas Calvinas Bassey gavo antrąją geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės, tad atrodė, kad „Arsenal“ ramiai ir pergalingai užbaigs mačą.

Bet viskas sugriuvo 87 min., kai Joao Palhinha tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė pusiausvyrą 2:2.