LFF stadione susitiko šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir Telšių „Džiugas“.

vilniaus „Žalgiris“<br>Ž.Gedvilos/ELTA nuotr.
vilniaus „Žalgiris“<br>Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr.

Aug 27, 2023, 8:55 PM, atnaujinta Aug 27, 2023, 8:58 PM

Paskutinėse 28-ojo turo rungtynės Vilniaus „Žalgiris“ sutriuškino „Džiugą“ rezultatu 4:1 (2:0).

Susitikimas prasidėjo pagal aikštės šeimininkų scenarijų – Donatas Kazlauskas perdavimu iš krašto surado Ovidijų Verbicką ir pastarasis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

34-ąją minutę po Pauliaus Golubicko smūgio kamuolys atsimušė į Mathiasą Oyewusi ir įskriejo įvartus. Šis epizodas leido vilniečiams padvigubinti persvarą 2:0.

Vaizdas aikštėje antrajame kėlinyje nepasikeitė – vilniečiai ir toliau kontroliavo kamuolį bei kūrė progas. Vieną jų 61-ąją minutę įvarčiu po M. Oyewusi perdavimo pavertė Donatas Kazlauskas.

Vos po kelių akimirkų į telšiškių vartus krito jau ketvirtasis įvartis – šįkart žalgirio atakuojantys futbolininkai apsikeitė vaidmenimis ir po D. Kazlausko perdavimo pasižymėjo M. Oyewusi.

Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino telšiškiai. Reidą atliko ir puikų smūgį į tolimąjį vartų kampą atliko Motiejus Burba rezultatas tapo 4:1.

Iškovoję pergalę vilniečiai su 62 taškais vis dar yra antroje vietoje, o „Džiugas“ sąskaitoje turi 20 taškų ir žengia – devintas.