Liūdna „Žalgirio“ Europos sezono pabaiga – triuškinantį pralaimėjimą dar labiau apkartino E. Gertmono trauma

Vilniaus „Žalgirio“ kančios Europoje baigėsi. Atsakomosiose UEFA Europos konferencijų lygos rungtynėse vilniečiai išvykoje 0:3 (0:2) nusileido Budapešto „Ferencvaros“ ekipai ir baigė pasirodymą tarptautinėse varžybose.

E. Gertmonas<br>Elvio Žaldario nuotr.
„Žalgiris“ dar kartą meta iššūkį „Ferencvaros“ futbolininkams<br>V.Skaraičio nuotr.

Aug 31, 2023, 8:31 PM, atnaujinta Aug 31, 2023, 10:52 PM

„Ferencvaros“ futbolininkai į priekį išsiveržė jau 4-ąją minutę, kuomet greitos atakos metu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Adama Traore.

23-ąją minutę „Žalgirio“ situacija tapo tragiška. Geriausiu Lietuvos futbolininku pripažintas vilniečių vartininkas Edvinas Gertmonas patyrė traumą ir jį pakeitė Tomislavas Duka.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Nassimas Hnidas baudos aikštelėje užsidirbo pražangą ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Barnabas Varga.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „Ferencvaros“ įvarčiu. A.Traore baudos aikštelės prieigose buvo paliktas neprižiūrėtas ir puolėjas pelnė dar vieną įvartį.

Netrukus į „Žalgirio“ vartus krito dar du įvarčiai, tačiau Lietuvos čempionų laimei abu kartus buvo užfiksuota nuošalė.

Pirmosios rungtynės Lietuvoje baigėsi svečių pergale 4:0.

Sezoną Europoje „Žalgiris“ pradėjo 2:1 įveikdamas „Struga“, tačiau vėliau 2:3 krito prieš Stambulo „Galatasaray“ ir 1:8 nepasipriešino „Hacken“ ekipai.