„Premier“ lygoje – „Chelsea“ pergalė ir 24 rungtynes lauktas M. Mudryko įvartis

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ futbolininkai 2:0 (2:0) pranoko „Fulham“ ekipą.

M. Mudrykas<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Oct 3, 2023, 12:20 AM, atnaujinta Oct 3, 2023, 12:25 AM

Pirmasis įvartis krito 18-ąją minutę. Po Levi Colwillo perdavimo Mykhailas Mudrykas puikiai pasitaisė kamuolį su krūtine ir pelnė įvartį.

Tai buvo 24-osios ukrainiečio rungtynės „Chelsea“ gretose, tačiau 100 mln. eurų kainavęs puolėjas pelnė tik pirmąjį įvartį.

Antrąjį įvartį svečiai pelnė jau po minutės. „Fulham“ gynėjas Timas Reamas padovanojo kamuolį varžovams ir Armando Broja pasinaudojęs proga padvigubino persvarą.

Po 7 turų „Chelsea“ su 8 taškais užima 11-ąją vietą. „Fulham“ taip pat turi 8 taškus ir rikiuojasi 13-oje pozicijoje.