Čempionų lygoje „Newcastle United“ laimėjo po 20 metų pertraukos

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį savo antrąsias akistatas žaidė E, F, G ir H grupių komandos, o garsiausiu pralaimėjimu laikomas „Paris Saint-Germain“ sutriuškinimas Anglijoje.

„Paris Saint-Germain“ pralaimėjo anglams.<br> AFP/Scanpix nuotr.
"Manchester City" ekipos puolėjas norvegas Erlingas Haalandas.  <br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 4, 2023, 9:55 PM, atnaujinta Oct 5, 2023, 12:34 AM

F grupėje kovėsi vokiečių Dortmundo „Borussia“ ir italų „AC Milan“. Praėjusiame ture abi ekipos neblizgėjo: Vokietijos vicečempionas 0:2 pralaimėjo „Paris Saint-Germain“ ekipai, o italai su anglų „Newcastle United“ išsiskyrė be įvarčių 0:0. Šie klubai ir šįkart neiškovojo pergalės – sužaidė 0:0.

Tuo tarpu kitoje poroje kovėsi „Newcastle United“ ir „Paris Saint-Germain“ ir sulaikta netikėtumo – anglai be didesnio vargo sudaužė prancūzus 4:1. „Newcastle“ pirmavo 3:0 ir sėkmingai baigė mačą.

PSG pastarąjį kartą buvo praleidusi 2 įvarčius pirmajame Čempionų lygos rungtynių kėlinyje 2019 metų kovą prieš „Manchester United“.

„Newcastle“ ekipa Čempionų lygoje pergalę iškovojo po 20 metų pertraukos – prieš tai ji 2003 metų sezone įveikė Miuncheno „Bayern“ 3:1.

G grupėje taip pat kovėsi po 3 taškus turėjusio komandos: vokiečių „Leipzig“ ir anglų „Manchester City“.

Pirmame rate Anglijos čempionas po išsišokimo vis dėlto palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ 3:1, o „Leipzig“ be didesnio vargo nugalėjo Berno „Young Boys“ 3:1.

Šįkart ir vėl anglai laimėjo 3:1.

UEFA Čempionų lygos trečiadienio mačai

E grupė

Glazgo „Celtic“ – Romos „Lazio“ 1:2 (1:1)

12 min. Kyogo Furushashi 1:0.

29 min. Matiasas Vencino 1:1.

95 min. Pedro Rodriguezas 1:2.

F grupė

„Newcastle United“ – „Paris Saint-Germain“ 4:1 (2:0)

17 min. Miguelis Almironas 1:0.

39 min. Darnas Burnas 2:0.

50 min. Seanas Longstaffas 3:0.

56 min. Lucas Hernandezas 3:1.

91 min. Fabians Scharas 4:1.

Dortmundo „Borussia“ – „AC Milan“ 0:0 (0:0)

G grupė

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Berno „Young Boys“ 2:2 (1:0)

35 min. Cherif Ndiaye 1:0.

48 min. Filipas Ugriničius 1:1.

61 min. Cedericas Ittenas (11 metrų baudinys) 1:2.

88 min. Osmanas Bukari 2:2.

„Leipzig“ – „Manchester City“ 1:3 (0:1)

25 min. Philas Fodenas 0:1.

48 min. Loisas Apenda 1:1.

84 min. Julianas Alvarezas 1:2.

92 min. Jeremy Doku 1:3.