Pirmieji du Čempionų lygos mačai baigėsi tokiu pačiu rezultatu: komandos pelnė po 5 įvarčius

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį savo antrąsias akistatas žaidė E, F, G ir H grupių komandos. Vakarinėje dalyje kovas pradžioje pradėjo dvi poros ir jos sužaidė tokiu pačiu rezultatu - 3:2.

„Atletico“ vienas iš lyderių Antoine'as Griezmannas.

Oct 4, 2023, 7:47 PM, atnaujinta Oct 4, 2023, 10:05 PM

E grupėje lyderiu tapęs ir mačą prieš Glazgo „Celtics“ 2:0 laimėjęs Roterdamo „Feyenoord“ varžėsi su favoritu Madrido „Atletic“.

Ispanai praėjusiame ture sužaidė 1:1 su Romos „Lazio“, o pergalę išleido per teisėjo pridėtą laiką, kai įvartį pelnė italų vartininkas, nukreipęs galva kamuolį į varžovų vartus.

Šįkart Madrido komanda jau mačo pradžioje atsiliko ir tik didelių pastangų dėka sugebėjo išlyginti rezultatą ir po pirmojo kėlinio ilsėtis išėjo lygiam rezultatui 2:2.

Prasidėjus antram kėliniui Alvaro Morata pelnė savo antrąjį įvartį, o tas 47 min. pelnytas įvartis buvo paskutinis mače. Tad „Atletic“ dabar turi 4 taškus ir yra grupėje pirmas.

H grupėje varžosi pirma rate įveiktos komandos: „Antwerpen“ ir Donecko „Šachtar“. Belgų ekipa skaudžiai praėjusiame ture krito nuo „Barcelona“ 0:5, o ukrainiečių klubas 1:3 nusileido portugalų „Porto“ ekipai.

Taip atrodė, kad ukrainiečiams teks ir antrame ture praryti karčią piliulę, nes belgai pirmavo 2:0.

Tačiau antrame kėlinyje „Šachtar“ pelnė 3 įvarčius ir išplėšė pergalę. Dų įvarčius Donecko klubui įmušė Danylo Sikanas.

UEFA Čempionų lyga

E grupė

Madrido „Atletico“ – Roterdamo „Feyenoord“ 3:2 (2:2)

7 min. Mario Hermoso (į savo vartus) 0:1.

12 min. Alvaro Morata 1:1.

34 min. Davidas Hancko 1:2.

45 min. Antoine'as Griezmannas 2:2.

47 min. A.Morata 3:2.

H grupė

„Antwerpen“ – Donecko „Šachtar“ 2:3 (2:0)

3 min. Arbnoras Muja 1:0.

33 min. Angelis Bailkwisha 2:0.

48 min. Danylo Sikanas 2:1.

71 min. Jaroslavas Rakitskyj 2:2.

76 min. D.Sikanas 2:3.