Beprotybė Vokietijoje: trys raudonos kortelės ir aštuoni „Bayern“ įvarčiai per kėlinį Pamatykite H. Kane'o įvartį nuo aikštės vidurio

Šeštadienį vykusiose Vokietijos futbolo čempionato rungtynėse sirgaliai išvydo neeilinį reginį. Miunchene vietos „Bayern“ įsismagino ir net 8:0 (0:0) sutriuškino „Darmstadt“ futbolininkus.

„Bayern“ pasismagino.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2023, 6:21 PM, atnaujinta Oct 28, 2023, 6:35 PM

Nors visi akistatos įvarčiai buvo įmušti po pertraukos, tačiau veiksmo netrūko ir pirmajame kėlinyje: per jį buvo parodytos net trys raudonos kortelės, visos už paskutinės vilties pražangas.

Pirmąjį iš aikštės dar 4-ąją mačo minutę išvarė „Bayern“ futbolininką Joshua Kimmichą.

Vėliau sekė dvi iš eilės svečių raudonos kortelės: 21-ąją min. tokia nuobauda buvo nubaustas Klausas Gjasula, o 41-ąją min. – Matejsas Maglica.

Nuo 51 min. prasidėjo kita spektaklio dalis – įvarčių šou: „Bayern“ varžovams vos per 37 minutes įmušė net aštuonis įvarčius.

Trimis taikliais smūgiais pasižymėjo Harry Kane'as (51, 69, 89 min.), po du pridėjo Leroy'us Sane (56, 64 min.) ir Jamalas Musiala (60, 76 min.), vieną įvartį 71-ąją min. įmušė Thomas Muelleris.

Po šios pergalės „Bayern“ pakilo į pirmąją Vokietijos futbolo čempionato lentelės vietą, tiesa, Miuncheno klubas yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau už „Bayer“ ekipą (turi vienu tašku mažiau).