Į kovą dėl bronzos prisijungė dar vienas žirgas: „Kauno Žalgiris“ sutriuškino „Hegelmann“

Atkeltos 18-ojo „Optibet A lygos“ turo rungtynės įvyko Dariaus ir Girėno stadione, kur ginklus surėmė dvi Laikinosios sostinės ekipos. Kauno derbyje stipresni buvo žalgiriečiai, kurie rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.

„Kauno Žalgiris“ sutriuškino „Hegelmann“<br>L.Žemgulio nuotr.

Oct 29, 2023, 5:03 PM

Žaliai balti pasižymėjo jau pačioje rungtynių pradžioje – 5-ąją minutę po puikaus Grato Sirgėdo perdavimo į baudos aikštelę taikliu bandymu išsiskyrė Vilius Armanavičius. Kiek vėliau žalgiriečiai klydo savo aikštės pusėje, tačiau A. Souzos smūgiui kiek sutrukdė M. Spano.

Pirmame kėlinyje Deividas Mikelionis turėjo atremti tolimą Filipo Dangubičiaus smūgį, kartą komandą teko gelbėti nuo rikošeto, o visiškai šalia vartų smūgiavo O. Oduenyi, tuo tarpu Vincentas Šarkauskas susitvarkė su Martyno Dapkaus smūgiu.

Tiesa, tiksint pridėtam teisėjo laikui prieš save antrą geltoną kortelę išvydo Hugo Figueredo, kuris savo ekipą paliko žaisti mažumoje.

„Hegelmann“ komandos padėtis antrojo kėlinio pradžioje tapo dar prastesnis – po G. Sirgėdo pakelto kampinio taikliu bandymu pasižymėjo Gratas Sirgėdas, o vos po kelių momentų D. Mikeliniui teko stabdyti Armando Kučio šūvį, virš vartų smūgiavo Artūras Dolžnikovas.

Laikui bėgant Karolio Šilkaičio ir Nerijaus Valskio tandemą stabdyti turėjo V. Šarkauskas, o kiek vėliau greitoje atakoje kamuolio iš Floriano Davido sulaukęs Artūras Dolžnikovas suklaidino varžovų gynėją bei kamuolį pasiuntė į vartų tinklą. F. Davidas taip pat galėjo pasižymėti, bet Klaudijus Upstas sužaidė pavyzdingai.

Dar vieną vinį į mėlynai baltos ekipos vartus jau per pridėtą teisėjo laiką smeigė Yuma Suwa, kuris varžovų baudos aikštelėje turėjo daug laisvės bei kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

Po sužaisto 18-ojo „Otpibet A lygos“ turo mačo „Hegelmann“ ekipa su 56 taškais rikiuojasi 4-oje pozicijoje, savo ruožtu „Kauno Žalgiris“ nuo Andriaus Skerlos vadovaujamos komandos atsilieka 3 taškais.