Įvarčių kupinose rungtynėse lietuvės pralaimėjo Kipro rinktinei

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė antradienį užbaigė savo pasirodymą Šveicarijoje vykusiame UEFA Europos merginų futbolo čempionato atrankos turnyre, kuriame dalyvauja viešnių teisėmis.

Įvarčių kupinose rungtynėse lietuvės pralaimėjo Kipro rinktinei<br> LFF nuotr.

Lietuvos futbolo federacija

Oct 31, 2023, 5:16 PM

Prieš tai dvi nesėkmes patyrusios Karolio Jasaičio auklėtinės paskutinėje dvikovoje susitiko su taškų taip pat dar neturėjusia Kipro komanda. Dvikova baigėsi rezultatu 3:2 (2:2) Kipro rinktinės naudai – toks rezultatas nulėmė, kad lietuvaitės šiame mini turnyre užėmė ketvirtą vietą.

Antradienio rungtynės lietuvaitėms prasidėjo sunkiai – jau antrąją minutę Kipro futbolininkės pasižymėjo įvarčiu ir išsiveržė į priekį. Visgi toks įvykių posūkis mūsiškių iš vėžių neišmušė ir jau po keleto minučių Emai Kriaučiūnaitei rezultatą pavyko išlyginti.

Kėliniui persivertus į antrą pusę, Meida Proscevičiūtė išvedė lietuves į priekį, tačiau netrukus rezultatas vėl tapo lygus. Antrajame kėlinyje abi ekipos aktyviai rengė atakas, tačiau įvartį pavyko pasiekti tik kiprietėms – lemiamą įvartį Sophie Dionissiou įmušė 86 minutę.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė, Kotryna Maželytė (60 min. Karina Klevinskaitė), Karolina Jasaitytė, Aistė Šveckutė, Ineta Šukštulytė, Atėnė Streckytė (84 min. Neda Klezaitė), Irūna Blaškytė (80 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Ema Kriaučiūnaitė, Viltė Švarcaitė, Agnieška Kazarina, Meida Proscevičiūtė. Atsargoje: Darija Mikuckytė, Miglė Žižytė, Saulė Uždavinytė, Santa Lichareva, Greta Jaroševičiūtė.

Įspėtos: 60 min. Christina Kyriakidi 89 min. Sophie Dionissiou (Kipras); 30 min. Ineta Šukštulytė, 84 min. Vanesa Vasiliauskaitė, 90+1 min. Neda Klezaitė (Lietuva);