Mančesterio klubai „Premier“ lygoje skirtingais būdais iškovojo pergales

Šeštadienį 11-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture pergalės iškovojo abi Mančesterio ekipos. Tiesa, viena komanda varžovus triuškino, kita laimėjo tik įvartį pelnę pačioje rungtynių pabaigoje.

Mančesterio klubai „Premier“ lygoje skirtingais būdais iškovojo pergales<br> AP/Scanpix nuotr.

2023-11-04 19:48

Čempionų lygos titulą ginantis „Manchester City“ 6:1 (3:0) namuose sutriuškino „Bournemouth“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje Mančesterio ekipoje įvarčius pelnė Jeremy Doku, Bernardo Silva ir Manuelis Akanji. Antrajame kėlinyje antrą įvartį pelnė B.Silva, tikslius smūgius taip pat atliko Philas Fodenas ir Nathanas Ake. Verta pažymėti, jog komandos naujokas J.Doku atliko net 4 rezultatyvius perdavimus.

Vienintelį svečių įvartį pelnė Luisas Sinisterra.

Tuo tarpu „Manchester United“ 1:0 (0:0) išvykoje palaužė „Fulham“ ekipą.

Pergalingas įvartis rungtynių pabaigoje, 90-ąją rungtynių minutę. Baudos aikštelės prieigose kamuolį priėmęs Bruno Fernandesas suklaidino kelis varžovus ir paleido jį į apatinį vartų kampą.

„Miestiečiai“ turėdami 27 taškus pakilo į pirmąją vietą. „Manchester United“ su 18 taškų užima aštuntąją vietą.