Anglijoje „Arsenal“ priartėjo prie lyderio, o „Tottenham“ klubas pralaimėjo jau laimėtą mačą

Šeštadienį vyko 11-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo kovos, o jose pergales šventė „Arsenal“, „Manchester United“, „Everton“ klubai, o dar vieną netikėtą pralaimėjimą patyrė „Tottenham Hotspur“ ekipa, nors dar iki 90-osios minutės pirmavo.

„Arsenal“ vejasi Anglijos čempionato lyderį.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 11, 2023, 8:06 PM, atnaujinta Nov 11, 2023, 9:54 PM

Minimalią pergalę namuose iškovojo „Manchester United“ futbolininkai, kurie rezultatu 1:0 (0:0) palaužė „Luton Town“. Vienintelį ir tris taškus garantuojantį įvartį pelnė 59-ąją minutę Victoras Lindelofas. Ši pergalė lėmė, kad Mančesteris pakilo į šeštąją poziciją.

Lyderį „Manchester City“ klubą taškais pasivijo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namuose 3:1 (1:0) susitvarkė su „Burnley“. Pirmasis įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje, kai per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Leandro Trossardas.

54-ąją minutę „Burnley“ rezultatą išlygino po Josho Browhillo įvarčio. Bet jau po trijų minučių „Arsenal“ į priekį išvedė Williamas Saliba.

Savo pranašumą „Arsenal“ dar labiau padidino 74-ąją minutę, kai po kampinio akrobatiniu smūgiu ukrainietis Oleksandras Zinchenka pelnė trečiąjį įvartį.

Nuo 83 min. Lindono ekipa žaidė dešimtyje: mat už grubią pražangą raudoną kortelę pamatė Fabio Vieira.

Netikėtą antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė „Tottenham Hotspur“ klubas, kuris 1:2 (1:0) pralaimėjo „Wolverhampton“ futbolininkams.

Savo įvartį „Tottenham“ įmušė jau 2 minutę, kai pasižymėjo Brennanas Johnsonas.

Po to nė vienai ekipai nepavyko pasižymėti ir atrodė, kad dvikova taip ir baigsis. Tačiau prasidėjus teisėjo pridėtam laikui Pablo Sarabia išlygino rezultatą. Maža to – 97-ąją minutę dar vieną įvartį įmušė Mario Lemina. Tad „Tottenham“ ekipa dabar turi nemažai šansų iškristi iš geriausiųjų trejeto.