Įspūdingame įvarčių šou Prancūzijos rinktinė pagerino šalies rekordą ir nepasigailėjo Gibraltaro vienuolikės

Atrankoje į 2024 m. Europos futbolo čempionatą – įspūdingas ir rekordinis Prancūzijos rinktinės pasirodymas.

Kylianas Mbappe<br> SPO/SIPA/Scanpix nuotr.

Nov 19, 2023, 7:44 AM, atnaujinta Nov 19, 2023, 7:45 AM

Prancūzai jau anksčiau buvo užsitikrinę vietą Europos čempionate, tačiau atrankos pabaigoje nutarė pasismaginti.

Prancūzijos rinktinė B grupės mače net 14:0 sutriuškino Gibraltaro rinktinę. Ši pergalė – didžiausia prancūzų futbolo istorijoje. Prieš tai 1995 m. prancūzai 10:0 nugalėjo Azerbaidžaną.

Įvarčiai šiame mače liejosi nuo pat pirmųjų minučių, kuomet 3 ir 4 minutę į varžovų vartus po įvartį kalė Ethanas Santosas ir Marcusas Thuramas. Prieš pat ilgąją pertrauką krito dar 5 prancūzų įvarčiai, o tai galop lėmė, kad gali būti pasiektas rekordas, kuris galop buvo ir pamuštas.

Prancūzų gretose 3 kartus pasižymėjo Kylianas Mbappe, po 2 – Olivieris Giroud ir Kingley Comanas.

Kitose B grupės rungtynėse vietą Europos čempionate užsitikrino Nyderlandų vienuolikė, kuri savo aikštelėje 1:0 įveikė Airijos futbolininkus.