Baltarusius įveikę Lietuvos 19-mečiai futbolininkai žengė į kitą Europos čempionato etapą

Lietuvos vaikinų iki 19 metų futbolo rinktinei sėkmingai pasibaigė Turkijoje vykęs UEFA Europos čempionato atrankos turnyras, kuriame mūsiškiai užėmė antrąją vietą ir pratęs savo žygį elitiniame etape kitų metų pavasarį.

Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinė.<br>LFF nuotr.

LFF

Nov 21, 2023, 6:07 PM, atnaujinta Nov 21, 2023, 6:08 PM

Paskutinėse rungtynėse Manavgate lietuviai rezultatu 2:0 nugalėjo baltarusius. Pergalę lietuviams suteikė Romualdo Jansono įmušti įvarčiai 79 ir 81 minutę.

Reinholdo Breu treniruojama rinktinė prieš tai pralaimėjo Turkijos ir Graikijos bendraamžių komandoms. Turkai laimėjo visas žaistas rungtynes ir grupėje pelnė 9 taškus, o lietuviai, baltarusiai ir graikai surinko po 3 taškus. Aukštesnę vietą lietuviams leido užimti geresnis įvarčių santykis prieš baltarusius ir graikus.

Būsimi varžovai elitiniame atrankos turnyre turėtų paaiškėti gruodžio mėnesį, kai UEFA būstinėje Nione įvyks burtų ceremonija.