Du įvarčius per 13 min. pelnęs „Arsenal“ šventė pergalę ir vėl tapo čempionato lyderiu

Anglijos futbolo čempionate ir toliau pirmąją poziciją užima Londono „Arsenal“ ekipa. Šeštadienį „Premier“ lygoje „Arsenal“ sugebėjo palaužti 2:1 (2:0) „Wolverhampton“ futbolininkus.

„Arsenal“ įveikė „Wolves“ žaidėjus.

Dec 2, 2023, 8:21 PM, atnaujinta Dec 3, 2023, 12:04 AM

Jau 6-ąją min. Bukayo Saka 6-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0.

Nepraėjo ir 7 min. o Martinas Odegaardas 13-ąją minutę „uždarė“ perdavimą į vartininko baudos aikštę ir padvigubino persvarą iki 2:0.

Po to tiek viena, tiek ir kita ekipa turėjo galimybių pasižymėti, tačiau tai pavyko padaryti „Wolves“ žaidėjams 86 min. – intrigą sugrąžino Matheusas Cunha.

Tačiau daugiau svečiai nesugebėjo nieko nuveikti. Tai jau buvo net 101-asis „Arsenal“ šiame sezone.

Įspūdingą pergalę iškovojo „Burnley“ klubas, kuris net 5:0 susitvarkė su „Sheffield United“. Abu klubai vis dar yra autsaiderių zonoje, tačiau po šio laimėjimo „Burnley“ su 7 taškais pakilo į 18 vietą, o „Sheffield“ lieka su 5 taškais paskutinis.